Podporujete ve firmě diverzitu? Pak dejte šanci lidem s postižením

Ředitelka NFOZP Hana Potměšilová na konci dubna na byznysové snídani, kterou pořádala společnost CPL Jobs Czech Republic, vysvětlovala, proč je důležité pro firmy, které podporují rozmanitost, dát šanci lidem se zdravotním postižením.

Na byznysové snídani, kterou pořádala společnost CPL Jobs Czech Republicve čtvrtek 20. dubna v pražském hotelu Marriot, čekal na hosty nabitý program plný zajímavých osobností a nejaktuálnějších témat ze světa HR. Tipy, jak pracovat s generací Y, předaly specialistky z CPL. Veronika Kinclová z Clifford Chance představila plánované změny v Zákoníku práce, ředitelka NFOZPHana Potměšiová vysvětlovala nejen, jak je pro firmy důležité dát příležitost zdravotně postiženým, ale představila také náš projekt Srdcerváči a novelu Zákona o zaměstnanosti, a Jiří Moos s Janem Hálou ze společnosti Inspirum přidali tipy, jak udělat z korporátu stejně atraktivního zaměstnavatele, jakými jsou start-upy. 

Na snídani nechyběl ani obchodní manažer NFOZP Jan Krupka, který představil produkty z kolekce Original by Srdcerváči. Tyto unikátní odměny potěší hned dvakrát, svou krásou a chutí, a také vědomím, že darem za ně dárci podpořili vznik dalších pracovních míst pro zdravotně postižené.

Zdroj: nfozp.cz