​Nová příležitost

IvoKdyž zrušili moji pracovní pozici a já dostal výpověď ze zaměstnání, lehce jsem propadl panice. „Jako osoba zdravotně postižená v průmyslovém regionu o práci ani nezavadím. Natož o takovou, kde bych mohl uplatnit své ambice a touhu po nových zkušenostech, vzdělání a kariérním růstu.“ To vše mi běželo hlavou.

Naštěstí jsem narazil na inzerát s nabídkou pracovního uplatnění ve společnosti Tapiko, s.r.o. a ihned otestoval své šance na úspěch. Po úspěšném absolvování vstupního pohovoru jsem byl přijat na pozici Administrátora webových stránek. A já, ve svém věku a se svým postižením, dostal šanci pracovat v oboru, který mne nanejvýš zajímá a ve kterém prostě nemůžete ustrnout na jednom místě.

Otevřely se mi nové obzory a možnosti. Ve společnosti pracuji třetím rokem a každý den je pro mne novým impulsem, nabitý novými zkušenostmi a poznatky, které mohu předávat našim klientům. Vstoupil jsem do světla online prezentací a marketingu a našel práci, která nejenže naplňuje mě osobně, ale především, která přináší plnohodnotnou pomoc druhým. Co víc si přát. To že naše firemní úspěchy dopomáhají malým a středním podnikatelům prosadit se ve svém oboru je pro mne skvělou odměnou a dovolím si říci, že i pýchou.

V Tapiku, s.r.o. jsem poznal báječný tým pohodových lidí, kteří mají jasnou vizi a jdou si za ní. Neusínáme na vavřínech, ale budujeme značku a naše služby neustále rozvíjíme tak, abychom naše zákazníky nezklamali, ale přivedli je a jejich podnikání na výsluní. Jsem hrdý na to, že mi bylo umožněno stát se součástí celého tohoto businessu a mohu pracovat ve společnosti, která nemyslí na sebe, ale na ostatní.

Děkuji všem ve firmě Tapiko, s.r.o. za příležitost. Za možnosti, které mi poskytuje. Za neustálé rozvíjení mých dovedností a schopností. Za umožnění dalšího vzdělávání, díky kterému jsem postupem času dospěl až na pozici Manažera podpory Webmium a posléze se stal SEO specialistou. Děkuji celému týmu, který je mi druhou rodinou, za práci, která není prací, ale koníčkem. Věřím, že i naši klienti, kteří jdou touto cestou s námi, jsou s Tapikem, s.r.o. a Webmiem stejně spokojení, tak jako já. 

Ivo